müügiedetabel

Müügiedetabel – uus liider TSILK

15/05/2020 Väljas Kellelt: Rein Järvelill

müügiedetabelSeto Kaubamaja müügiedetabel selgunud. Jooksva kuu esimesele kohale on tõusnud mineraalvee sprei TSILK, mis on Värska looduslikust mineraalveest nina- ja kurgusprei. See on 100% looduslik mineraalvesi Setomaalt. TSILK on tulnud, et olla Sinu parim kaaslane haiguste perioodil ja ka muul ajal ning leevendada nii kinnist nina kui ka kraapivat kurku. Sobib kasutamiseks ka lastele alates 2-st eluaastast

 

Müügiedetabel: Teisele kohale tõusis tsässonate raamat

Raamat võtab kokku 2000.aastate Setomaa tsässonate uurimistulemused, mis võimaldavad mõtestada tsässonate olemust seto kultuuriruumis. Kogumik annab ainulaadse, eestikeelses kirjasõnas seni ilmumata materjalidest koosneva ülevaate Setomaa tsässonatest – palvemajadest, mis on õigeusu kultuuriruumi lahutamatu osa. Ehkki võõrale vähemärgatavad, on nad kohalike elanike, aga ka teadliku vaatleja jaoks selged märgid maastikus, jutustades kogukonna kultuuriloost.

Heategevus

Kolmandal kohal on heategevuslik toetus Uusvada Kultuurikülale.

Töökuulutused

Müügiedetabel ei sisalda töökuulutuste rubriiki, sest kuulutused Seto Kaubamaja seinal on tasuta aga ikkagi tahaks ära mainida, et meie seinale on lisandunud ka esimesed tööpakkumised. Otsitakse abilisi palkide koorimiseks.

 

Oleme tänulikud kui jagad