Uus kaup

Tass Seto Kaubamajast

tass

Mis on tass?

Tass on sangaga varustatud väiksem keraamiline jooginõu, umbes sellise selgituse annab tasside kohta Vikipedia. See jooginõu võib olla valmistatud savist, klaasist, portselanist ja peaks teenima ülesannet serveerida sinule kuuma jooki. Samas ei ole igapäevakõnes ja suhtluses tassi tähendus nii selge ja ühene. Nii nagu definitsioon ütleb, on tegemist väiksema keraamilise jooginõuga. Aga kus lõpeb väiksem ja algab suurem? Keraamikute fantaasiad on piiritud ja tassid võivad olla väga erineva kuju ja suurusega ning raske on vahel piiri tõmmata kust algab kruus ning lõpeb tass või piaal. Seto Kaubamaja e-poes leiab tassid kategooria KRUUSID alt. Või hinnake ise, kas ikka on tegu tassidega, või on tegu hoopis kruusidega 🙂

Venemaa uudisteagentuur TASS

Kui hakata internetist otsima märksõna “tass”, siis esimesena ei avane mitte informatsioon keraamiliste jooginõude kohta vaid me satume Venemaa uudisteagentuuri TASS lehtedele.

Erilised tassid

Meie soojemad suhtlused toimuvad ikka tassi kohi või tee taga. Just tassi suur kõrv on see, mis kuulab kõiki meie vestlusi ja püüab neid hoida sooja või isegi kuumana. Selles mõttes on tass meie jaoks eriline ja väga tähtis kaaslane inimsuhetes. Meil on alati oma lemmiktassid. Need on tassid, mis annavad meile kindlustunde ja ja pakuvad turvalisust.

Keraamilised kruusid

Tulles nüüd tagasi jooginõude definitsioonide juurde, peab mainima, et Seto Kaubamajas pole müügil mitte tassid vaid hoopis keraamilised kruusid. Kruusid on suuremad kui tassid ja kasutatakse enamasti ilma alustassita. Sellega on kruusid mingis mõttes kasutajasõbralikumad, sa ei pea kaasas tassima alustassi ning kruus on mahukam ja turvalisem.

Hea kingiidee

Tass kui kingiidee on väga hea mõte. Head hinnad, lai tootevalik, mugavad tarneviisid, kliendisõbralik teenindus – kõik see on kindlasti väga oluline kingituste hankimisel. Samas on kingituste juures veelgi olulisem kingituse erilisus. Seto Kaubamajast võid leida erilisi kohabrändiga kruuse: setomaa, uusvada, luhamaa. Setomaa sümbolitega kruusid: vöökiri, peko. Janamandala pood on lubanud oma kruusi lihtsalt kinkida, kui teed nende poest suurema ostu.