Seto Kaubamaja

Kinkekaardid saad saata omale sõbrale kingituseks. Hea võimalus teha kingitust kui ise kohale minna ei saa.

 • Seto Kaubamaja kinkekaart

  10,00 40,00 
  Kingitus Setomaalt  - just selleks on mõeldud meie kaubamaja kinkekaart. Kingitust on alati raske teha, sest valikuid on palju ja alati ei pruugi teada, mis on täpselt kingisaaja soov. Just sellistel puhkudel on parimaks kingiideeks kinkekaart. Kinkimiseks saad valida sobiva summaga Seto Kaubamaja kinkekaardi ja kinkida selle oma sõbrale meili teel. Võimalik on valida 10, 20, 30 ja 40 euroseid kinkekaarte. Seto Kaubamaja tootevalikuga saad tutvuda siin. Seto Kaubamaja haldab Seto Infoselts.
 • Me usume, et iga inimene väärib näha maailma just sellisena nagu see on. Maailm, kus koged väärtuslikke hetki oma pere, lähedaste ja sõpradega. Antud kinkekaart annab Teile just selle võimaluse. Broneeri endale nõustamisaeg ja saa endale kuldne nägemine uute prillidega. Broneeri aeg auvision.ee Tee kingitus oma lähedasele või kallile inimesele. Kinkekaardi tulu läheb heategevuseks - Uusvada Kultuuriküla toetuseks.
  5 out of 5
 • Kinkekaart

  60,00 
  Kinkekaart väärtuses 60€ osalemiseks Tantsu- ja kultuurikodu MODUS (Tatari 64, Tallinn) karmoškaõppe tundides kuu aega 2021.a.
  0 out of 5
 • Kinkekaart

  30,00 

  Kinkekaart väärtuses 30€ osalemiseks Tantsu- ja kultuurikodu MODUS (Tatari 64, Tallinn) juures tegutsevas kultuuriklubis SETOLOOD kuu aega 2021.a. 
  Piirangute ajal toimuvad seto keele tunnid zoomis. Kingi oma pereliikmele või sõbrale kuu aega seto keele zoomi tunde!

  0 out of 5
 • Kingi oma lähedastele puhkus üheks või mitmeks ööpäevaks Setomaal Nedsaja Metsamajas. Ühe ööpäeva hind on 50 eurot. Vaikne kena kohakene metsa sees, kuhu elekter ja internetilevi ei jõua, küll aga linnulaul, puudekohin ja kõrvulukustav vaikus. Joogivesi tuleb kaevust, tuba saab soojaks puudega ja õhtut valgustab kaminavalgus. Võta aega ja naudi tõelist rahu!
  0 out of 5
 • Sünnipäevale kohase kujundusega e-kinkekaart, mis saadetakse määratud e-posti aadressile. Üllata sünnipäevalast ja ajasta kinkekaardi saabumine tema e-postile just tähtsaks päevaks. Teenustasu ei lisandu.
  0 out of 5
 • Perepuhkuseks kokkuseatud e-kinkekaart, mis saadetakse määratud e-posti aadressile. Teenustasu ei lisandu.
  0 out of 5
 • Paberil kinekaart, mis saadetakse tavapostiga ostja poolt määratud aadressile. Lisandub teenustasu.
  0 out of 5
 • Spetsiaaliselt Emadepäevaks kujundatud e-kinkekaart, mis saadetakse määratud e-posti aadressile. Teenustasu ei lisandu.
  0 out of 5
 • E-kinkekaart, mis saadetakse määratud e-posti aadressile. Teenustasu ei lisandu.
  0 out of 5

Go to Top