+ 372 5046423

 info@setokaubamaja.ee

Kullamäe, Uusvada küla, Setomaa 65349, EESTI

Vaata:24/48/Kõik/

Näitan 1–16 tulemust 34-st

 • 6,00 

  Mänguasjade komplekti kuuluvad poiss käru ja pealt vaatav  põrsas. Taustal olev aed ja puud on tasuta kingituseks kaasa. Sobib mängimiseks lastele 2+. Mänguasju saate liigutada kohta kuhu parajasti soovite. Sobib mängimiseks koos kaasaegsete mänguasjadega. Sobib hästi ka kingituseks.

  Poiss hakkab käruga puid vedama

  6,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 4,00 

  Komplekti kuulub kolm lille ja pakk kuhu lilled on liimitud. Lilli saab paigutada kohta kuhu soovite, kus nad saavad kaunistada ja hubaseks muuta selle ruumi. Ka kingituse mure lahendab kimp karikakraid kindlasti ära.

  Karikakra mäng

  4,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 5,00 

  Komplektis 3 kollast ja 3 punast tulpi. Lilled on liimitud puust pakule. Sobib mängimiseks 3+lastele. Kollaseid ja punaseid lillekimpe on võimalik asetada kohta kuhu iganes soovite. Kindlasti leiate oma elamises koha, kus kasutada oma toa kaunistuseks. Sobib hästi ka kingituseks. Ostes 6 tulpi, saate saate 3 lille kingituseks peale.

  Kimp tulpe

  5,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 4,00 

  Komplekti kimbus 3 rukkilille. Sobib väga hästi kaunistuseks väljavalitud kohas. Muidugi ideaalne asi kingituseks.

  Kolm kaunist lille

  4,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 7,00 

  Komplekti kuuluvad puukoormaga veoauto, poiss, kes pillub puid auto kasti. Taustal olev puuriit, aed ja puud on kingituseks tasuta kaasa. Kõiki komplektis olevaid asju saab liigutada. Seega saate mänguasjad paigutada kohta ja nii nagu soovite. Sobib mängimiseks 3+ lastele. Lõbusat mängulusti.

  Auto puid vedamas

  7,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 5,00 

  Komplekti kuuluvad kolm lindu ja kolm pesapuud. Taustal olev aed on tasuta kingituseks kaasa. Mänguasjad sobivad mängimiseks 3+ aastastele lastele. Kõiki kolme pakul olevat lindu saab ka liigutada kohta kuhu parajasti soovite. Sobivad vaatamiseks ka riiulile. Mõnusat nautimist.

  Kolm lindu mõtlemas

  5,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 4,00 

  Pesas uudistavate kurgede komplekti kuuluvad kaks kurge ja pakul olev pesa. Taustal olev aed on tasuta kingituseks kaasa. Komplekt sobib mängimiseks 4+ lastele. Pakku koos pesa ja kurgedega saab ka liigutada kohta kuhu soovite. Kurepesa ja aed sobib ka mängimiseks koos teiste mänguasjadega. 

  Noored kured pesas

  4,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 5,00 

  Komplekti kuuluvad kaks pesas istuvat kana. Kanu saab liigutada koos pesaga kohta, kuhu parajasti soovite. Sobivad mängimiseks 4+ aastastele lastele. Taustal olev aed on tasuta kingituseks kaasa. kui mängimisest isu täis saab, siis võite neid paigutada riiulile kaunistuseks. Asjad sobivad ka kingituseks. 

  Kanad pesas

  5,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 7,00 

  Komplekti kuuluvad poiss, tüdruk, kaks lehma ja lammas. Taustal olev aed on tasuta kingituseks kaasa. Kõiki mänguasju saab liigutada. Seega saate neid paigutada kohta kuhu ja kuidas parajasti soovite.. Sobivad mängimiseks 3+ lastele. Mänguasjad sobivad ka riiulile kaunistuseks, või vanu aegu meenutama. 

  Lapsed loomakarjas

  7,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 8,00 

  Komplekti kuuluvad kiik ja poiss. Taustal olev aed ja pink on tasuta kingituseks kaasa. Kõiki asju mis komplektis on saab oma tahtmise järgi paigutada kohta kuhu soovite. Mänguasjade komplekt sobib ka riiulile vaatamiseks. Sobib mängimiseks lastele vanuses 3+. 

  Poiss mõtleb kas minna kiikuma

  8,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 5,00 

  Puulõhkuja mänguasjade komplekti kuulub talupiss, kes lõhub puid, puupakk kirvega, puud. Taustal olev aed, uudistamas kurg ja puuhalud on tasuta kingituseks kaasa. Mänguasjad sobivad mängimiseks 3+ lastele. Kuna kõiki asju saab liigutada, siis saab neid paigutada kohta kuhu ja kuidas parajasti soovite. Mõnusat mängimist.

  Talupoeg lõhub puid

  5,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 20,00 

  Komplekti kuuluvad talumaja, peremees kes lõhub puid, puupakk kirvega, perenaine, perepoeg, 3 kana ja 5 põrsast. Taustal olev aed. pink, pööningule viiv redel ja kurg on kingituseks tasuta kaasa. Asjadega on väga mõnus mängida. Kuna kõik on liigutatavad, siis saab neid paigutada kohta ja kuhu parajasti soovite. Mänguasju saab kasutada ka koos kaasaegsete mänguasjade või mängudega. Te ei kahetse kui endale selle komplekti valite. Lõbusat mängimist.

  Taluhoov

  20,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 6,00 

  Komplektis kaks karpi, pliiatsite hoidja ja märkmepaberi hoidja. Kindlasti need mõlemad karbid on kodus vajalikud. Oleme kindlasti kõik näinud kuidas lastel kus iganes kohas pliiatsid vedelevad. Loodame, et see mure on murtud kui endale need karbid võtate. Sobivad hästi ka kingituseks.

  Pliiatsite ja märkmepaberi hoidjad

  6,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 7,00 

  Komplekti kuulub kaks karpi. Kõrgem on pliiatsite hoidja ja madalam märkmepaberite hoidja. Alati on probleem, et pliiatsid vedelevad laual laiali. see ilus karp peaks selle mure ära võtma. Ka märkmepaberi karp peaks kodus oma otstarvet täitma. Head kasutamist.

  Karbid pliiatsite ja märkmepaberi hoidmiseks.

  7,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 8,00 

  Põrsakoorem läheb Maarahva Laadale. Komplekti kuulub vankriga hobune ja kaks põrsast. Asjad sobivad hästi mängimiseks 2+lastele. Kuna  asju saab liigutada, siis võite neid paigutada koht kuhu parajasti soovite. Taustal olev aed on tasuta kingituseks kaasa. Rõõmsat mängimist.

  Põrsastega laadale

  8,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade
 • 8,00 

  Komplektis talu perenaine ja peremees. Taustal olev aed, luud, pink ja põrsas on kingituseks tasuta peale. Kuna asju saab paigutada kohta kuhu soovite, siis sobivad mängimiseks edukalt ka teiste mänguasjadega. Mõnusat mängimist.

  Talu perenaine ja peremees

  8,00 
  Lisa korvi
  Kiirvaade