Tööportaal

Tööportaal on Seto Kaubamaja töökuulutuste leht. Kasuta tööportaali targalt – lisa siia oma töökuulutused ja leia endale sobiv töökoht.

popup cross
Puhastusteenindaja
Täistööaeg
salary 0 $ / Kuupalk
kategooria Administrative Communes
created 24-09-2024
end dateCloses: 10-10-2024
Contact Email: rein@seto.ee
Job Info
Status: Tööotsija
Duration:
Experience:
Career Level: Töötaja/Teenistuja
No of Jobs: 0
Posted: 24-09-2024
Description

Pakume tööd puhastusteenindajale
Tööülesanded
Värskas, Pikk 12 kõikide ruumide ja kinnistu korrashoid. Talvisel perioodil treppide puhastus ja libedusetõrje. Kevadel ja sügisel lehtede ja okste koristus.
Omalt poolt pakume
paindlikku tööaega ja meeldivat kollektiivi
Nõudmised kandidaadile
kohusetundlik, täpne, korrektne, hoolikas ja usaldusväärne
Ootame CV-d 30.septembriks vald@setomaa.ee
Tööle asumine esimesel võimalusel

Lisainfo ja küsimuste korral palume pöörduda:

haldusspetsalist Jaanus Meriluht tel 5305 5570 või

Setomaa kultuurikeskuse juhataja Maarja Saarine tel 529 1619

Name *
Phone
Message *
Resume
Upload Resume
jpeg,png,jpg
Maximum 3072 Kb