kodulehed

Seto Kaubamaja on Screpy usaldusväärse kontrolli all

screpy

Screpy on kõik ühes SEO tööriistakomplekt mida kasutab Seto Kaubamaja, et hoida oma müügikeskkonda väga heas tehnilises korras. Meil on keerukas veebileht ja see vajab hoolikat igapäevast monitoorimist ning optimeerimist. Toome alljärgnevalt mõned Screpy võimekused ja eelised.


Märksõna jälgija


Märksõnad on kriitilise tähtsusega sinu veebilehe nähtavuse seisukohalt. Loomulikult on olemas sadu tööriistu, et jälgida ja parandada oma veebilehe märksõnade süsteemi. Screpy toob kogu märksõnade monitooringu ühte kohta koos teiste töövahenditega. Pole vaja hüpata ühelt tööriistalt teisele! Saate lihtsalt vaadata oma lehel olevate märksõnade edetabelit Google’is. Jälgige oma arengut nende abil, planeerige oma SEO plaan vastavalt!

Lehekülje kiiruse jälgimine

Lehekülje kiiruse jälgimine aitab märgata puudusi lehe arhitektuuris ning nendest jagu saada ning teha oma leht kiiremaks ja mugavamaks.

Kujutage ette, et sisenete veebisaidile ja leht paneb teid ootama sekundeid laadimist. Esimene asi, mida teeksite, oleks minna tagasi ja proovida õnne mõnel teisel veebisaidil, eks? Ärge laske oma sihtrühmal tagasi minna! Minimeerige oma põrkemäär suure lehekiirusega! Kuidas oleks tervisearuandega oma veebisaidil? Screpy loob lihtsaid, kasulikke, lahendustele orienteeritud ülesandeid iga teie veebisaidi kiirusprobleemi jaoks. Integreeritud Lighthouse’iga, kuvatakse ühes kompaktses vidinas, sisaldab hõlpsasti mõistetavaid ülesandeid. Screpyl on see, mida teie jõudlusnäitajad nõuavad!

  • Analüüsige ja õppige tulemusi sekunditega!
  • Hankige AI-põhiseid isikupärastatud lahendusi
  • Jälgige oma edusamme, vaadake, millega olete hakkama saanud!

Mis on teie takistuseks mitte rakettida? Screpy kasutab kõiki Lighthouse’iga integreeritud lehekiiruse mõõdikuid. Mis iganes probleem ka poleks, Screpy leiab ja loob viise selle parandamiseks. Kasutage Screpy Page Speedi tööriista ja hankige oma juhised! Tulemus on väga positiivne ja teie lehe toimekiirus kasvab tohutult. Meie kasutame kiiruse jälgimist ja oleme tulemusega väga rahul.

SEO jälgimine

SEO jälgimine on üks olulisemaid veebilehe administraatori tegevusi lisaks sisuloomele. Edetabelisse lendamiseks ei pea olema SEO ekspert! Screpy analüüsib teie veebisaiti, selgitab välja probleemid, näitab teile konkreetseid ülesandeid. Hankige oma veebilehele Screpy SEO jälgimine kõik-ühes paketis ja alustage oma veebilehe optimeerimist!

Astudes SERP-is üks samm edasi, suurendades konversioonimäärasid või tugevdades sihitud märksõnu. Selle kõige jaoks ei pea te olema SEO ekspert, oleme kõik teie jaoks lihtsaks teinud! Professionaalidega võistlemine on nüüd lihtne ülesanne tööriistaga, mis järgib tegelikke ja ajakohaseid SEO nõudeid. Screpy töötas välja AI-põhise tööriista veebisaitide omanikele ja digiagentuuridele. Tehisintellekti toel skaneeritakse kogu teie saiti – hei, mitte ainult kodulehte! – ja loetletakse teie eest ülesanded. Ülesanded, mis on järkjärgulised, samm-sammult ja kergesti mõistetavad! Järgige ülesandeid, koguge oma hindeid ja vaadake, kuidas liiklus teie meelt lööb!

  • AI-põhised kohandatud lehe SEO aruanded
  • Samm-sammulised SEO ülesanded – teie probleemile vastavad
  • Lõplikud lahendused koos ajakohaste SEO reeglitega

Tööaja jälgimine

Veebilehe tööaja jälgimine tagab selle, et oled alati kursis sellega, kui hästi su veebileht on leitav teistele, sinu klientidele. Screpy tagab, et sul pole võimalust isegi pisiasjadest ilma jääda! Saate oma reaalajas seisakuhoiatused ja teil on võimalus võtta ettevaatusabinõusid enne, kui probleemid teie töö katkestavad! Teie veebisaiti pole kunagi nii tähelepanelikult jälgitud.

Süntaksi kontrollija

Süntaksi kontrollija tagab, et kodulehe kood toimib laitmatult. Ärge laske oma veebisaidi koodidel käest ära minna. Kasutage Screpy süntaksi kontrollijat mitte ainult avalehe, vaid kõigi lehtede jaoks! Funktsionaalse, kiire ja kasutajale orienteeritud süntaksi hankimine on nii lihtne!

Automaatselt genereeritud ülesanded

Automaatselt genereeritud ülesanded on Screpy üks olulisemaid eeliseid. Kas sa pole professionaal? See on okei! Screpy pakub teile samm-sammult ülesandeid, mida teha – ja näitab nende kõigi võimalikku mõju teie üldskoorile! Automaatsete ülesannete eelis on:

  • Iga ülesande hinnanguline mõju
  • Garantii 100% SEO skoor
  • Üksikasjalikud juhised samm-sammult