e-kaubamaja, Uus kaup

Uus pood Seto Kaubamajas – Vana Jüri Seebikoda

Üks tore seebikoda on nüüd meil teile tutvustada. Seto Kaubamajas on avanud oma poe Vana Jüri Seebikoda. Tegemist on ühe omanäolisema ettevõtmisega Setomaal, kus poepidajaks on sootska Silver Hüdsi, kes on pühendunud käsitööseepide tootmisele ja oma toodangu müügile.

Oma tegevust alustas ta 2010. aastal oma Vahtraoru kodutalus. teadaolevalt on tegemist Setomaa esimese “seebivabrikuga”

Silver ise on välja töötanud oma erinevad seepide retseptid ning iga seep on oma erilise loo, lõhna ja omadustega ning ökoloogiliselt puhas. Välja on töötatud 40 erinevat seepi, mida enamust saab meie poest osta.

Silveri seebikoda asub Vahtraoru talus, mis on Setomaal, Tsätski nulgas, Kolossova külas, Piusa jõe kaldal.

Talu ümbritsevad imekaunid männi- ja kasemetsad, mis on väga seene- ja marjarikkad. Vaikus, rahu ja puutumata loodus on see, mida turist ennekõike tallu tulles ootama peaks. Vahtraoru tallu saab kui sõita Värskast Saatse suunas~ 10 km., siis keerab tee enne Piusa jõge paremale, uuele Lõuna-Eesti kaunimale teele “Via Rossia”, mida mööda tuleb sõita veel 2 km. Teekonna muudab atraktiivseks see, et peate 2 korda läbima Venemaa ja seda täiesti viisavabalt.

Seebikoda on täpselt Jumalamäe kõrval, käesoleva aasta Seto Kuningriigi toimumise kohas. Kindlasti annab see väärikas ja püha koht midagi erilist igale seebile, mis valmib Vana Jüri Seebikojas.

Nüüd on sul võimalus saada endale või kingituseks eriline väe ja looga seep Seto Kaubamajast. Vaata ise Silveri poodi: Vana Jüri Seebikoda