e-kaubamaja, Uus kaup

T-särk trükkimine – 7 mõtet

unisex basic softstyle t shirt sport grey 5fcfb90c33700

T-särk trükkimine on imelik sõnakombinatsioon mida kasutame selles artiklis. Niiviisi otsivad inimesed googlest endale trükitud kirjaga t-särke. Maailmas luuakse iga päev tohutult palju uut disaini, mille seast on alati võimalik valida enda lemmik. Samas on pakkumine nii suur, et raske on leida tohutust särkide valikust just seda, mis sulle meeldib. Anname omalt poolt sulle mõned ideed.

Seto Kaubamaja tsärgipood

Seto Kaubamaja tsärgipood on koht, kust leiad toredaid seto keelest ja kultuuriloost inspireeritud särke. Meie poest leiab särke meestele, naistele ja lastele.

Meie t-särk on eesti disain, või veelgi täpsemini seto disain

Seto Kaubamajast leiad endale põnevat seto disaini, mis on inspireeritud seto kultuuriloost. Meie poest leiad t-särgid seto eepos Peko ainetel. Esimese, uhke, suureforaadilise eepose PEKO raamatu illustratsioonid lõi Sirje Rump. Just tema loodud pildid on nüüd tee leidnud t-särkidele.

T-särgi trükkimine tellimuste alusel

T-särgid ei seisa meil laos ja meil pole särkide müügiks füüsilist poodi. Kõik meie särgid valmivad pärast tellimuse saamist samal või järgmisel päeval ning tarnitakse tellijale üldiselt viie tööpäev jooksul DPD kulleriga.

Meestele t-särk trükkimine

Meeste või naiste t-särkidel pole tänapäeval olulist erinevust. Üldiselt kasutame unisex lõikega t-särke, mis sobivad nii meestele kui naistele. Küsimus on ikka ainult maitses ja meeldimises. Siiski julgeme anda mõned eriti meheliku särgi soovitused.

T-särgid naistele

Nagu juba eelnevalt rääkisime, on meie särgid kõik unisex lõikega ning sobivad nii meestele kui naistele. Toome ära mõned särgisoovitused naistele.

T-särgid lastele

Ka laste t-särgid on meil unisex lõikega ja pole vahet kas tegemist on poisi või tüdrukuga. Meie särgid sobivad mõlemale. Lisaks t-särkidele leiad ka laste bodisid. Laste särkidest on põnevamad Inger Tammela disainiga särgid.

Valikus on särgid igale maitsele

Lisaks piltidega t-särkidele on meie valikus ka tekstil põhinevaid t-särke.
Mei valikus on:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga