Nõuanne, Uus kaup

Värske seltskonnamäng: lõbus viis sõpradega aja veetmiseks

woman 400574 1920

Värske seltskonnamäng – sellest on meil alati puudus. Seltskonnamängud on suurepärased viisid sõprade või perega lõõgastavalt aja veetmiseks. Need mängud pakuvad võimalust teineteisega lähemalt suhelda, parandada suhtlemisoskust ja lihtsalt nautida lõbusat aega. Järgmisel õhtul kutsuge sõbrad kokku ja proovige värsket seltskonnamängu – see on kindlasti meeldejääv kogemus!

Värske seltskonnamäng: Kuulsuspaaride mäng

Kuulsuspaaride mäng on lõbus viis teiste mängijate teadmisi ja hindamisoskusi testida. Mängijad valivad endale kuulsuse paari ning siis võrreldakse nende abielu pikkust ja stabiilsust. Mäng lõpeb, kui kellegi kuulsuse paari abielu lõpeb või lõhkeb. Viimaseks jäänud mängijaks on see, kelle kuulsuse paari abielu on teistest kõige pikem ja stabiilsem.

Väga värske seltskonnamäng: Seto Mõistatus

Minge Seto Kaubamajja, tellige endale Seto Mõistatus ning oodake paar päeva. Omniva pakiautomaati saabub teile lõbus seltskonnamäng. Kutsuge kokku sõbrad ja avage mängupakk. Pakis on 100 mängukaarti seto mõistatustega ja mänguks on vaja vähemalt kahte mängijat. Alustage mängu. Võtke pakist esimene kaart ja küsige teistelt küsimus, mis kaardil kirjas. Õige vastuse pakkunud mängija saab kaardi endale. Andke kaardipakk järgmisele mängijale, kes küsib küsimuse. Mängu võidab enim kaarte kogunud mängija. Mäng sobib nii lastele kui täiskasvanutele ja pakub palju rõõmsaid üllatusi. Suurim üllatus on see, et mäng on asaliselt seto keelne 🙂

Ja veel üks seltskonnamäng: Ühendatud sõnad

Veel üks värske seltskonnamäng. Ühendatud sõnad on lihtne ja lõbus mäng, mis sobib suurepäraselt sõprade või perega mängimiseks. Mängijad valivad endale sõna ning siis jätkatakse üksteise järel sõnade ühendamist, kuni moodustub soovitud frase. Ühendatud sõnad on väljakutse, mis võimaldab teil oma sõnavara ja loovusega mängida.

Nende seltskonnamängude mängimine on suurepärane viis sõprade või perega aega veetmiseks ja lõõgastumiseks. Kutsuge järgmisel õhtul sõbrad kokku ja proovige mõnda neist mängudest – see on kindlasti meeldejääv kogemus! Muidugi kui nendest kolmest mängust ei leia midagi põnevat, siis terve internet on ttäis väga erilisi ja põnevaid seltskonnamänge. Ärge laske igavusel teie ellu tungida. Põnevaid mänge võite ka ise välja mõelda ja siis neid teistega jagada. Ka see on tore mäng.

Seotud postitused