Osturalli Seto Kaubamajas

Osturalli Seto Kaubamajas on alanud

Juulikuu osturalli Seto Kaubamajas on käivitunud. Vähemalt juuli lõpuni on Seto Kaubamajas mitmetel toodetel allahindlus kuni 35%. Vaata kõiki meie tooteid ja meie erinevaid poode ning leia endale midagi sobivat lugemiseks, ehteks või riietuseks.

Pesapallimüts Setomaa

Mõnus, naturaalsest puuvillasest kangast Setomaa pesapallimüts nüüd juuli lõpuni palju soodsamalt. Vali endale sobiv värv ja osta meeldiv peakate.

SETO Voodipesukomplekt

Tekikott ja padjapüür on valmistatud 100% puuvillasatiinist. Kangas on pehme, siidise läikega, hingav. Naturaalne materjal on voodipesuks parim – laseb nahal hingata ja tagab hea une. Toode vastab Öko-Tex Standard 100 sertifikaadile – usaldusväärne tekstiil. Soovitame loputada enne esimest kasutusele võtmist ning pesta alati koos sama värvi voodipesuga. Peale pesu toote kokkutõmbuvus kuni 7%.

Seto Mõistatus

Pakis on 100 mängukaarti seto mõistatustega. Mänguks on vaja vähemalt kahte mängijat. Õige vastuse pakkunud mängija saab kaardi endale ning mängu võidab enim kaarte kogunud mängija.
Mäng sobib nii lastele kui täiskasvanutele ja pakub palju rõõmsaid üllatusi.

Tsillokõnõ Prints

Autor: Antoine de Saint-Exupery

Tiitel: Tsillokõnõ prints (Väike prints)

“Väikest printsi” on avaldatud sadades keeltes. Käesolev trükis on setokeelne esmatõlge, tõlkijaks Lea Ojamets. Nüüd on 20.sajandi parim prantsuse raamat, mis on mõjutanud miljoneid inimesi saadaval ka setokeelsena. Raamat on kõvakaaneline ja autori originaalillustratsioonidega.

Setomaa kohanimed

Raamat annab põhjaliku ülevaate kogu Setomaa ehk Petserimaa kohanimedest. Raamatus on lisaks koostaja ja autori Arvis Kiristaja mahukale, mitmesajast märksõnast koosnevale nimeloendile ka Mariko Fasteri artikkel seto toponüümikast. Väljaande lõpus on kasutatud ja soovitava kirjanduse loetelu ning ülevaade piirkonna kaartitest alates 18. sajandi kolmandast veerandist kuni tänapäevani.