e-kaubamaja, Uus kaup

Kust leida setokeelset kirjandust?

sirvimine scaled

Viimastel aastatel on välja antud päris palju setokeelset kirjandust. Seetõttu on küsimus, kust leida setokeelset kirjandust igati asjakohane. Parimaks kohaks on tänasel hetkel ilmselt Seto Kaubamaja. Seto Kaubamajas on viis poodi mis kauplevad erineva kirjandusega: Seto Infoseltsi pood, Seto Instituudi pood, Pireti laahvka, Puustusmaa pood ja Petrone Print pood. Neist kõigist võib leida midagi huvitavat.

Seto akadeemiline kirjandus

Seto Instituut on olnud üks suurem seto teemalise akadeemilise kirjanduse väljaandja. Seto Instituudi müügiletilt leiame praktiliselt kogu seto alase teaduskirjanduse, mis on välja antud viimase paarikümne aasta jooksul. Kindlasti tuleb külastada nende poodi. Nende poest leiab ka väga kauni kujundusega Seto kirävara sarja aga palju väga olulisi seto kultuuriloolisi raamatuid.

Kirjastus Seto Kiri

Kirjastuselt Seto Kiri on viimastel aastatel ilmunud mitmeid setokeelseid tõlke- ja originaalteoseid. Kirjastus on pühendunud just ilukirjandusele ja lastekirjanduse. Kõik kirjastuse raamatud on saadaval Seto Infoseltsi poes.

Veel raamatuid

Eeltooduga Seto Kaubamaja raamatute valik ei piirdu. Meie valikutest võib leida veel raamatuid Petrone Prindilt, Tormi Piretilt ja Puustusmaa Tiialt. Väga põnev on meie raamatute seast leida ka Tsillokõsõ Printsi audioraamat, suurepärases Riitsaare Evari esituses. Kõigi raamatute sirvimiseks mine Seto Kaubamaja tootegategooriasse RAAMATUD.

Seotud postitused