e-kaubamaja, veebiuudised

Värska SPA kinkekaart on hea valik kingituseks

varska spa

Värska SPA pakub hea võimaluse teha üks mõnus kingitus oma lähedastele. Värska Kuurortravikeskus pakub sulle nelja lahedat võimalust teha kingitust.

Sünnipäeva kinkekaart

Sünnipäevale kohase kujundusega e-kinkekaart, mis saadetakse määratud e-posti aadressile. Üllata sünnipäevalast ja ajasta kinkekaardi saabumine tema e-postile just tähtsaks päevaks. Teenustasu ei lisandu. Hind alates 20 eurost.

Perepuhkus

Perepuhkuseks kokkuseatud e-kinkekaart, mis saadetakse määratud e-posti aadressile. Teenustasu ei lisandu. Hind alates 30 eurost

Kinkekaart tavapostiga

Paberil kinekaart, mis saadetakse tavapostiga ostja poolt määratud aadressile. Lisandub teenustasu. Hind alates 20 eurost.

E-kinkekaart

E-kinkekaart, mis saadetakse määratud e-posti aadressile. Teenustasu ei lisandu. Hind alates 10 eurost.

Värska SPA ja puhkus Setomaal

Värska Kuurortravikeskus asub Setomaal Värska lahe kaldal. Siin on suurepärane võimalus veeta oma meeldejääv puhkus. Lisaks spa protseduuridele saad kindlasti osa ka traditsioonilisest seto kultuurist. Kuurortravikeskuse juurde kuulub ka suurepärane veekeskus, kus saab nautida veemõnusid aasta läbi. Värskas asuvad veel suurepärane Seto Talumuuseum ning saad teha lõbusõite Värska lahel SetoLine laevaga.

Kõik Värska spa paketid leiad Kuurortravikeskuse kodulehelt.