Uus kaup

Näomaski tellimine

mask

Näomaski tellimine Seto Kaubamajast on lihtne! Pakume stiilseid, musta värvi näomaske. Meie poolt edasi müüdav, vastupidav näomask on valmistatud kahest töödeldud kanga kihist ning sellel on elastsed kõrvasilmused ja keskelt lame õmblus, mis tagavad tiheda sobivuse. See on masinas pestav ja korduvkasutatav. Müüme maske kolme kaupa. Meie poolt pakutavate näomaskide tootmisel on kasutatud ainulaadset Silverplus® tehnoloogiat. See hoiab ära ebameeldivat lõhna põhjustavate bakterite kasvu, värvuse muutumist, värvumist ja riknemist. Näomaskide kasutamise kohta leiad infot siit.

Näomaski tellimine ja KKK-d:

Kuidas saab neid maske kasutada?

Näomaskid on valmistatud riidest ja need pole meditsiiniseadmed.

Soovitav on kanda näomaske avalikes kohtades, kus muid sotsiaalseid distantseerimismeetmeid on keeruline säilitada. See täiendav ohutusmeede aitab kaitsta teisi juhuks, kui teil on koronaviirus, kuid teil pole mingeid sümptomeid. Te peaksite siiski järgima ka muid kaitsemeetmeid ning hoolikalt jälgima kõiki viimaseid soovitusi, et teha teadlik otsus nende maskide kasutamise kohta.

Kas ma saan oma näomaski pesta ja uuesti kasutada?

Maski võite käsitsi pesta soojas vees või panna pesumasinasse temperatuurile kuni 40 ° C. Ärge kasutage maski pesemisel kangapehmendajat. Maski saab pesta kuni 50 korda.

Kas ma saan näomaski tagastada või vahetada?

Näomaske ei saa tervise- ja hügieeninõuete tõttu tagastada ega vahetada.

Õiguslik selgitus

Mask ei ole ette nähtud kasutamiseks meditsiiniseadme või muu meditsiinitoodetena ning seda ei tohiks kasutada tavaliste ja tunnustatud isikukaitsevahendite, sealhulgas kirurgiliste maskide või respiraatorite asendajana. Käesolevaga ei anta otsest ega kaudset garantiid, et mask hoiab ära nakkuse või viiruste või haiguste leviku. Mask ei asenda professionaalset meditsiinilist nõustamist, diagnoosimist ega ravi. Kui teil on meditsiiniliste küsimuste kohta mingeid konkreetseid küsimusi, pöörduge alati arsti või mõne muu tervishoiuteenuse pakkuja poole.

Vaata ka meie teisi tooteid!