veebiuudised

Seto Kaubamaja pole eesti loto

pyramid

Seto Kaubamaja pole eesti loto, siin võidab iga euro. Sest, kui sa kulutad oma raha meie veebipoodides siis võid kindel olla, et sa saad oma soovitud kauba omanikuks. Kõige olulisem on muidugi see, et meie kaubamaja kaupade valik on täiesti eriline ja unikaalne. Seda peab ise järgi vaatama

Eesti loto tulemused on alati prognoosimatud, Seto Kaubamajast ostes alati soovitud

Jah, eesti loto tulemused on prognoosimatud ja alati tuleb summaarselt maksta rohkem kui raha tagasi saab. see on loto toimimise olemus ja selle vastu ei saa. Peab lihtsalt õnne olema ja väga palju, et mängu tulemus oleks vähemalt rahuldav. Meie kaubamajast saab alatud soovitud kauba kõigist meie poodidest. Siiski on mõned poed olnud edukamad ja suutnud olla populaarsemad. Edukamad poed on:

  • Pood Hiirehõbe – müügis on käsitööehted, mitte küll hõbedast aga seetõttu odavad ja väga setopärased.
  • Seto Infoseltsi pood – müügis on setokeelne kirjandus kirjastuselt Seto Kiri ja palju seto sümboolikaga riideid: mütsid, pusad, t-särgid.
  • Seto Instituudi pood – müügil on väga suur osa seto teemalisest kirjandusest.

Kui otsid kindlat valikut siis külasta Seto Kaubamaja.

Kas mängida eesti lotot või seto mõistatust?

Kui küsida minu käest kumba mängu mängida, siis soovitan osta Seto Kaubamajast Seto mõistatuse ja Sa oled juba võitnud. Seto mõistatus on väga põnev kaardimäng, kus mängijaid on kaks või rohkem. Mängu käigus õpib midagi seto keelest ja mis kõige peamine, see kõik on päris põnev. Mängija peab vastama setokeelsetele mõistatustele ja seda veel seto keeles. Harjumatu kõrva jaoks kõlab see päris naljakalt. Ei tasu siiski karta, et õiget vastust on võimatu pakkuda, mäng pakub Sulle valikvastuseid.

Ühesõnaga, kiirelt mängima Seto mõistatust ja saab selgeks, et mängu ostmise alginvesteering tasub ennast kuhjaga.

Seto Kaubamaja pole ainult ostukoht

Kõigi “mängurite” jaoks on meil muidugi veel ka põnev pakkumine – tulla Seto Kaubamaja poepidajaks. Meie kaubamajas on poepinna üürimine täiesti tasuta. See tähendab, et oma poe saad avada ilma igasuuguste kulutusteta ja asuda kohe oma tooteid müüma. Meil on ainult 10% komisjonitasu toodete müügilt ja müüjal pole rohkem mingeid kulutusi. Muidugi on meie kaubamajja oodatud ennekõike seto ja setomaaga seotud tootjad ning käsitöölised. Just käsitöökaupadest on hetkel puudus. Oma poe avamisega saad alustada siin.

Seotud postitused