veebiuudised

Milline on parim koht töökuulutustele?

pexels photo 4240580

Töökuulutuste jagamiseks ja otsimiseks on väga palju võimalusi: cvkeskus, manpower, goworkabit, cv, otsintood, tootukassa, kandideeri, cvpluss, tark jne. Nagu aru saite on minu poolt nimetatud veebidomeenid kus asuvad erinevate vahendajate töökuulutuste keskkonnad.

Valdavalt on need tööpakkujale tasulised keskkonnad, mis kõik püüavad olla Eesti suurimad ja parimad keskkonnad ja pakkuda parimat teenust. Lisaks sellele on olemas muidugi sotsiaalmeedia, kus on võimalik jagada ning saada informatsiooni erinevate tööpakkumiste kohta.

Nagu juba öeldud, on paljude kuulutuste keskkondade probleemiks, et nad on tasulised ja seetõttu üpris kulukad tööandjale. Seetõttu on Seto Kaubamaja otsustanud pakkuda oma keskkonda nii tööotsijatele kui ka töö pakkujatele ja seda kõike tasuta. Töökuulutused pole meie veebilehe peamine tegevusvaldkond ja meie töökuulutuste keskkond on väga lihtne ja tasuta aga miks mitte kasutada siis seda võimalust, et meie poekülastaja saaks kiire pilgu visata ka tööjõuturule. Oleme ju interneti kaubamaja, mis pakub palju erinevaid teenuseid.

Aga nüüd siis asja juurde 🙂

Tööotsija ei pea midagi muud tegema kui läheb järgnevale lingile ja vaatab sobivaid tööpakkumisi: https://setokaubamaja.ee/parimad-tookuulutused/

Tööandja aga saab alati täiesti tasuta lisada oma tööpakkumise lingilt: https://setokaubamaja.ee/lisa-tookuulutus/

Ja nii lihtne see ongi.

Jagame seda artiklit ka sotsiaalmeedias ja palume Sul kirjutada kommentaariumis mida sa arvad Seto Kaubamaja töökuulutuste lehest. Mis on Sinu arvates hästi või mis on valesti?