Uus kaup

Anu Käsitöökoda – uus pood Seto Kaubamajas

anu käsitöökoda

Anu Käsitöökoda: kui hindad looduslähedast elustiili, siis leiad midagi just siit, kas endale või oma lähedastele.  Eestis Laana talus Anu Käsitöökojas valmistatud erinevad loodussõbralikud tooted, mis on maitsekalt pakitud või siis kujundatud kenasti kinkekomplektideks saad osta nüüd Seto Kaubamajast Anu Käsitöökoja poest. Jälgi Anu tegemisi ka Facebookis. Põnevat avastamist!

Kingitus saunasõbrale

Kingitus saunasõbrale Anu Käsitöökojast

Kaks suurt saunaseepi – kadaka seep ja eukalüpti seep, 2 x 120 g.

Linasest materjalist leilivee kotike – noored kaselehed ja kuusevõrsed korjatud kevadel Laana talu metsast, annavad õige mõnusa saunalõhna, kui paned kotikese kuuma leilivette 20 minutiks. Seejärel viska leili ja naudi saunamõnusid. Saab kasutada mitu korda, esimene kord on toime kõige parem.

Naturaalne seedripuu küünal – annab sauna eesruumis või peale saunas käimist tuppa värskendava okaspuude ja lõõgastava metsa lõhna. Küünal on valatud käsitsi kipsist marmortehnikas tehtud küünlaanumasse, põlemise aeg u 16-18 h.

Saaremaa tumedast mesilasvahast küünal – tervendava ja tugevalt mesilasvaha vaiguse lõhnaga, põlemise aeg u 5 h.

Kadaka ja eukalüpti seep kinkekarbis

Kadaka ja eukalüpti seep kinkekarbis Anu Käsitöökojast

Kadakaseep värskendab meeli, mõjub kargelt, puhastab ja toniseerib . Seebi koostisesse on lisatud ka nahka pehmendavat oliivõli. Vahutab hästi ja sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui on ka ideaalne saunaseep. Taimsel baasil.
Koostis: looduslik kadaka eeterlik õli, extra virgin oliivõli, kosmeetiline seebivärv, Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Polysorbate20, Sodium Thiosulfate, Titanium Dioxide, Etidrinic Acid. Kaal: 120 g

Eukalüptiseep on aromaatse, värskendava ja ergutava toimega. Seebi koostisesse on lisatud ka nahka pehmendavat oliivõli. Vahutab hästi ja sobib nii igapäevaseks kasutamiseks kui on ka ideaalne saunaseep. Taimsel baasil.
Koostis: looduslik eukalüpti eeterlik õli, extra virgin oliivõli, Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Polysorbate20, Sodium Thiosulfate, Titanium Dioxide, Etidrinic Acid. Kaal: 120 g

Mee ja tsitruse seep kinkekarbis

Mee ja tsitruse seep Anu Kästöökojast

Meeseep niisutab ja toidab õrnalt nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Astelpaju õli annab seebile kuldse tooni ja muudab naha sametiseks.
Koostis: Eesti mesi, astelpajuõli, Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Polysorbate20, Sodium Thiosulfate, Titanium Dioxide, Etidrinic Acid. Kaal: 120 g

Tsitruseseep niisutab hästi ja teeb naha siidiseks. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Sisaldab lisaks sidrunheina eeterlikku õli, mis on paljude lemmiklõhn.
Koostis: naturaalne sidruni mahl, looduslik magusa apelsini eeterlik õli, looduslik mandariini eeterlik õli, sidrunheina eeterlik õli, Glycerin, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Chloride, Polysorbate20, Sodium Thiosulfate, Titanium Dioxide, Etidrinic Acid. Kaal: 120 g

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga