e-kaubamaja, Uus kaup

Seto Kaubamaja e-pood

shopping g0371cc8c6 1280

Seto Kaubamaja e-pood on loodud kauplemiskeskkonnaks valdavalt Setomaalt ja seto tootjatelt pärit kaupade müügiks. Meie kauplemiskeskkond on tänaseks tegutsenud juba ühe aasta. Seto Kaubamajas saab oma poe avada iga soovija, kes tahab oma kaupa müüa.

Seto Kaubamaja e-pood – see on imelihtne ja taskukohane

Seto Kaubamajas tegutseb 22 poodi kuid kõik nendest pole aktiivselt tegutsevad. Aktiivseid poode on nendest pooled. Meie edukamad poed on:

Kõik setomaa või seto tootjate tooted saavad kaubamaja administraatori poolt sildi SETO ASI. Kuid Seto Kaubamaja e-pood võtab müüki ka kõiki teisi tooteid.

Viimaste kuude enim müüdumad toote Seto Kaubamajas on:

Näomaskid

Seto eepos PEKO

Seto mõistatus

Väike prints seto keeles

Karupoeg Puhh seto keeles

KOH TAH? Setomaa t-särk

Seto Kaubamaja on alati avatud

Karantiini tingimustes ja COVID viiruse levikuga seoses on e-poodide olulisus märgatavalt kasvanud. E-poodide eeliseks on see, et saad kauba tellida otse koju või pakiautomaati ja oma tellimuse saad esitada ööpäeva ringselt.

Kauplemistingimused Seto Kaubamajas

Seto Kaubamaja on müügikeskond erinevatele poepidajatele, kes kauplevad kaubamajas enda nimel ja enda vastutusel. Meie keskkonna eeliseks on see, et sisenemine kauplejaks on täiesti tasuta, samuti on tasuta kaupade hoidmine e-poes. Poepidajad tasuvad ainult komisjonitasu kaupade müügilt, milleks on üldjuhul 10% kauba maksumusest, kuid mitte vähem kui 2 eurot ja mitte rohkem kui 40 eurot.

Tutvu kauplemistingimustega siin.

Kuidas avada e-pood Seto Kaubamajas

Poe avamine Seto Kaubamajas on lihtne. Alustada saab interneti teel andmete sisestamisest, järgides juhiseid. Seejärel peab Seto Kaubamaja administraator taotluse kinnitama, mille järel saab asuda e-poodi oma tooteid lisama. Poe administraator aitab poodi häälestada ja õpetab poe kasutamist läbi veebikoolituse. Administraatoriga saab ühendust setokaubamaja.ee lehel toodud kontaktidel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga